Nieuws

Scheidsrechters Zaal 2013-2014

Categories: Nieuws

Wedstrijdprogramma zaal 2013-2014

 

Zaterdag 9 november – zondag 10 november

Za 09/11 Zwart Wit (D) B2      -Olympia ’22 B1          14:00   Martijn Hartgerink

Za 09/11 Zwart Wit (D) C1     -’t Overschotje C1       13:00   Martijn Hartgerink

Za 09/11 Zwart Wit (D) D1     -TOP (V) D1               12:00   Jorik Kamp

Za 09/11 Zwart Wit (D) D2     -Achilles (A) D2           11:00   Jorik Kamp

Za 09/11 Zwart Wit (D) E1      -UNI E1                       10:00   Judith Voskamp

Za 09/11 Zwart Wit (D) E2      -’t Overschotje E1       09:00   Marleen Extercate

Za 09/11 Zwart Wit (D) F1      -Groen Zwart F1         09:00   Judith Voskamp

Zo 10/11 Zwart Wit (D) 3        -Ritola 4                       14:00   Berrie Jansen

Zo 10/11 Zwart Wit (D) 4        -Groen Zwart 2           11:30   Nick Meen

 

Dinsdag 19 november –  donderdag 21 november

Di 19/11 Zwart Wit (D) F2       -Zwart Wit (D) F1        18:00   Joyce Vrielink

Do 21/11 Zwart Wit  MW        -Achilles (A) MW1       20:00   Bart Demmer

 

Zaterdag 23 november – zondag 24 november

Za 23/11 Zwart Wit (D) B1     -Nääs/Rigtersbl. B1     15:00   Ramon Spoolder

Za 23/11 Zwart Wit (D) B2      -WIKO B1                   14:00   Martijn Koster

Za 23/11 Zwart Wit (D) C1     -Achilles (A) C1           13:00   Martijn Koster

Za 23/11 Zwart Wit (D) D1     -Blauw Zwart D1         12:00   Ties Meirik

Za 23/11 Zwart Wit (D) D2     -Blauw Zwart D2         11:00   Ties Meirik

Za 23/11 Zwart Wit (D) E1      -DOS-WK E1              10:00   Marieke Brem

Za 23/11 Zwart Wit (D) E2      -TOP (V) E2                09:00  Marieke Brem

Za 23/11 Zwart Wit (D) F2     -Blauw Zwart F1          09:00   Linda Mateboer

Zo 24/11 Zwart Wit (D) 3        -Rigtersbleek 3            15:00   Martijn Borgman

Zo 24/11 Zwart Wit (D) 4        -DOS-WK 6                12:30   Martijn Borgman

 

Donderdag 28 november                  

Do 28/11 Zwart Wit MW1       -DOS-WK MW1          20:00   Justin Voortman

 

Zaterdag 7 december – zondag 8 december

Za 07/12 Zwart Wit (D) B1      -TOP (V) B1               15:00   Martine Stubbe

Za 07/12 Zwart Wit (D) B2      -Devinco B1                14:00   Jonne Rauch

Za 07/12 Zwart Wit (D) C1     -Centrum C1               13:00   Anne Extercate

Za 07/12 Zwart Wit (D) D1     -Centrum D1              12:00   Robin Koning ter Heege

Za 07/12 Zwart Wit (D) D2     -HKC (He) D2             11:00   Dorien Snel

Za 07/12 Zwart Wit (D) E1      -Blauw Zwart E2         10:00   Marijn Kuil

Za 07/12 Zwart Wit (D) F1      -Amicitia F2                 09:00   Marijn Kuil

Za 07/12 Zwart Wit (D) F2      -Groen Zwart F1         09:00   Cindy Meen

Zo 08/12 Zwart Wit (D) 4        -Phenix ’72 2               12:30   Tom Bakker

Zo 08/12 Zwart Wit (D) 3        -Atalante 3                   15:00   Berrie Jansen

 

Zaterdag 21 december – zondag 22 december

Za 21/12 Zwart Wit (D) B1      -Blauw Zwart B1         12:00   Ramon Spoolder

Za 21/12 Zwart Wit (D) B2      -HKC (He) B3             11:00   Martijn Koster

Za 21/12 Zwart Wit (D) D1     -DOS-WK D1              10:00   Richelle Schepers

Za 21/12 Zwart Wit (D) E2      -HKC (He) E1             09:00   Richelle Schepers

Za 21/12 Zwart Wit (D) F1      -Achilles (A) F1           09:00   Anne Extercate

Za 21/12 Zwart Wit (D) F2      -HKC (He) F1                         09:00   Bob Mondria

Zo 22/12 Zwart Wit (D) 3        -Roreko 2                    17:00   Berrie Jansen

Zo 22/12 Zwart Wit (D) 4        -AKC (Al) 5                 14:30   Jonne Rauch

 

 

Donderdag 9 januari

Do 09/01 Zwart Wit MW1       -NKC ’51 MW2           20:00   Bart Demmer

 

Dinsdag 14 januari

Di 14/01 Zwart Wit (D) F1       -Zwart Wit (D) F2        18:00   Joyce Vrielink

 

Zaterdag 18 januari – zondag 19 januari

Za 18/01 Zwart Wit (D) B1      -KVZ B2                      14:00   Martine Stubbe

Za 18/01 Zwart Wit (D) B2      -HKC (He) B2             13:00   Jonne Rauch

Za 18/01 Zwart Wit (D) C1     -NKC ’51 C3               12:00   Robin Koning ter Heege

Za 18/01 Zwart Wit (D) D1     -SDO (W) D1              11:00   Richelle Schepers

Za 18/01 Zwart Wit (D) D2     -Ons Clubje D2           10:00   Matthijs Spoolder

Za 18/01 Zwart Wit (D) E1      -SDO (W) E2              09:00   Cindy Meen

Zo 19/01 Zwart Wit (D) 3        -DOS-WK 4                14:00   Arno Naafs

Zo 19/01 Zwart Wit (D) 4        -HKC (He) 5                11:30   Arno Naafs

 

Donderdag 23 januari

Do 23/01 Zwart Wit MW1       -UNI MW1                   20:00   Matthijs Spoolder

 

Zaterdag 1 februari – zondag 2 februari

Za 01/02 Zwart Wit (D) B1      -NKC ’51 B1                14:00   Ramon  Spoolder

Za 01/02 Zwart Wit (D) C1     -UNI C1                       13:00   Anne Extercate

Za 01/02 Zwart Wit (D) D1     -Amicitia D2                12:00   Anne Extercate

Za 01/02 Zwart Wit (D) D2     -AKC (Al) D2               11:00   Bob Mondria

Za 01/02 Zwart Wit (D) E1      -Groen Zwart E1         10:00   Dorien Snel

Za 01/02 Zwart Wit (D) E2      -Juventa E3                09:00   Marijn Kuil

Za 01/02 Zwart Wit (D) F1      -Blauw Zwart F1         09:00   Cindy Meen

Za 01/02 Zwart Wit (D) F2      -Amicitia F2                 09:00   Dorien Snel

Zo 02/02 Zwart Wit (D) 3        -Vefo 2                        11:30   Berrie Jansen

 

Donderdag 6 februari

Do 06/02 Zwart Wit MW1       -NKC ’51 MW1           20:00  Bart Demmer

 

Zaterdag 1 maart – zondag 2 maart

Za 01/03 Zwart Wit (D) B1      -Juventa B1                15:00   Martine Stubbe

Za 01/03 Zwart Wit (D) B2      -Nääs/Rigtersbl. B3     14:00   Nick Meen

Za 01/03 Zwart Wit (D) C1     -KIOS ’45 C1              13:00   Nick Meen

Za 01/03 Zwart Wit (D) D1     -Nääs/Rigtersbl. D2    12:00   Imko Smit

Za 01/03 Zwart Wit (D) D2     -DOS-WK D2              11:00   Imko Smit

Za 01/03 Zwart Wit (D) E1      -NKC ’51 E2                10:00   Leonie Zengerink

Za 01/03 Zwart Wit (D) E2      -AKC (Al) E1               09:00   Marleen Extercate

Za 01/03 Zwart Wit (D) F1      -HKC (He) F1             09:00   Linda Mateboer

Za 01/03 Zwart Wit (D) F2      -Achilles (A) F1           09:00   Leonie Zengerink

Zo 02/03 Zwart Wit (D) 4        -EKC Nääs 4               11:30   Tom Bakker

 

Donderdag 6 maart

Do 06/03 Zwart Wit MW1       -Groen Zwart MW1     20:00   Justin Voortman