Nieuws

Scheidsrechters 2e deel veldseizoen

Categories: Nieuws

Ook dit seizoen zijn er weer scheidsrechters nodig bij de jeugdwedstrijden, midweek en de wedstrijden van seniorenteams die breedtekorfbal spelen. Hieronder de indeling tot de zomervakantie:

 

 

Datum Team Tijd Scheidsrechter
Za 30-3-2013 Zwart Wit A1 – Amicitia A2 12:00 Ramon Spoolder
Zwart Wit B1 – AKC B1 10:45 Ramon Spoolder
Zwart Wit B2 – HKC B3 12:00 Jonne Rauch
Zwart Wit C1 – SDO C1 11:00 Nick Meen
Zwart Wit D1 – DOS-WK D2 10:00 Nick Meen
Zwart Wit E1 – TOP E1 12:00 Lennert Schuttenbeld
Zwart Wit E2  – UNI E1 11:00 Robin Koning ter Heege
Zwart Wit F1 – HKC F1 10:00 Judith Voskamp
Zwart Wit F2 – NKC’51 F2 10:00 Linda Mateboer
Wo 3-4-2013 Zwart Wit MW1 – Achilles MW1 20:00 Imko Smit
Do 4-4-2013 Zwart Wit 4 – AKC 5 20:00 Paul Hoogeveen
Zo 7-4-2013 Zwart Wit 3 Rigtersbleek 3 13:00 Martijn Borgman
Za 13-4-2013 Zwart Wit B1 – Groen Zwart B1 14:15 Jorik Kamp
Zwart Wit D1 – Kios’45 D2 13:10 Jorik Kamp
Zwart Wit E1 – Groen Zwart E1 12:05 Ties Meirik
Zwart Wit F2 – Groen Zwart F1 11:00 Joyce Vrielink
Zo 14-4-2013 Zwart Wit 4 – HKC 4 11:30 Jorik Kamp
Wo 24-4-2013 Zwart Wit MW1 – NKC’51 MW1 20:00 Bart Demmer
Za 27-4-2013 Zwart Wit B2 – Olympia’22 B1 11:00 Martine Stubbe
Zwart Wit C1 – HKC C3 10:00 Martine Stubbe
Zwart Wit E2 – Korvesta E2 11:00 Linda Mateboer
Zwart Wit F1 – Blauw Zwart F1 10:00 Leonie Zengerink
Za 11-5-2103 Zwart Wit A1 – Achilles A1 14:00 Berrie Jansen
Zo 12-5-2013 Zwart Wit 3 – Steeds Hooger 3 13:00 Arno Naafs
Wo 22-5-2013 Zwart Wit MW1 – Centrum MW1 20:00 Justin Voortman
Za 25-5-2013 Zwart Wit A1 – SDO/UNI A1 14:15 Martijn Hartgerink
Zwart Wit B1 – Blauw Zwart B1 13:00 Jonne Rauch
Zwart Wit B2 – Ons Clubje B1 11:30 Martijn Koster
Zwart Wit C1 – Top C2 10:30 Lennert Schuttenbeld
Zwart Wit D1 – Amicitia D2 11:00 Dorien Snel
Zwart Wit E1 – Blauw Zwart E1 10:00 Marieke Brem
Zwart Wit E2 – Kios’45 E1 12:10 Judith Voskamp
Zwart Wit F1 – DOS-WK F1 11:05 Richelle Schepers
Zwart Wit F2 – Centrum F1 10:00 Richelle Schepers
Zo 2-6-2013 Zwart Wit 3 – Kios’45 3 14:30 Bart Demmer
Zwart Wit 4 – Groen Zwart 2 11:30 Matthijs Spoolder