Nieuws

Indeling scheidsrechters veldseizoen 2013-2014 najaar

Categories: Nieuws

Hieronder staat het schema voor het eerste deel van het veldseizoen. Zorg dat je een kwartier voor de wedstrijd aanwezig bent in sportkleding. Als je niet kunt wissel dan met iemand anders en geef dit even door aan de desbetreffende coach.

 

Za 31/08 Zwart Wit (D) B1           -NKC ’51 B                                          12:45     Imko Smit

Za 31/08 Zwart Wit (D) B2           -Rigtersbleek/Nääs B3                 11:30     Martine Stubbe

Za 31/08 Zwart Wit (D) C1           -HKC (He) C2                                     10:30    Martine Stubbe

Za 31/08 Zwart Wit (D) D1           -Juventa/Notuleerld D2              12:15     Robin Koning ter Heege

Za 31/08 Zwart Wit (D) D2           -DOS-WK D1                                       11:15     Anne Extercate

Za 31/08 Zwart Wit (D) E1            -Groen Zwart E1                              10:15     Ties Meirik

Za 31/08 Zwart Wit (D) E2            -Juventa/Notuleerld E3              11:00     Dorien Snel

Za 31/08 Zwart Wit (D) F1            -Zwart Wit (D) F2                            10:00     Dorien Snel

 

Wo 04/09 Zwart Wit  MW1          -DOS-WK MW1                                  20:00     Nick Meen

 

Za 07/09 Zwart Wit (D) F2            -Achilles (A) F1                               14:30     Marieke Brem

Zo 08/09 Zwart Wit (D) 3              -KIOS (R) 3                                         14:30     Matthijs Spoolder

 

Za 14/09 Zwart Wit (D) D1           -Centrum D1                                     11:00     Judith voskamp

Za 14/09 Zwart Wit (D) D2           -Ons Clubje D2                                 10:00     Judith Voskamp

Zo 15/09 Zwart Wit (D) 3              -Roreko 2                                          13:00     Tom Bakker

Zo 15/09 Zwart Wit (D) 4              -AKC (Al) 5                                       11:30      Bart Demmer

 

Za 21/09 Zwart Wit (D) B1           -Rigtersbleek/Nääs B1                 12:45     Ramon Spoolder

Za 21/09 Zwart Wit (D) B2           -Phenix ’72 B1                                 11:30     Martijn Hartgerink

Za 21/09 Zwart Wit (D) C1           -Phenix ’72 C1                                  10:30     Martijn Koster

Za 21/09 Zwart Wit (D) E1            -DOS-WK E1                                      10:15     Bart Demmer

Za 21/09 Zwart Wit (D) E2            -’t Overschotje E1                          12:00     Richelle Schepers

Za 21/09 Zwart Wit (D) F1            -Amicitia F2                                     11:00     Richelle Schepers

Za 21/09 Zwart Wit (D) F2            -Blauw Zwart F2                             10:00     Marijn Kuil

 

Wo 25/09 Zwart Wit MW1           -Vakgericht MW1                            20:00     Robin Koning ter Heege

 

Zo29/09 Zwart Wit (D) 3               -Koru/MV 2                                      13:00     Martijn Borgman

Zo 29/09 Zwart Wit (D) 4              -Groen Zwart 2                                11:30     Justin Voortman

 

Za 05/10 Zwart Wit (D) B1           -KVZ B2                                               12:45     Ramon Spoolder

Za 05/10 Zwart Wit (D) B2           -HKC (He) B2                                     11:30     Nick Meen

Za 05/10 Zwart Wit (D) C1           -Olympia ’22 C1                                10:30     Jonne Rauch

Za 05/10 Zwart Wit (D) D1           -AKC (Al) D1                                      12:15     Anne Extercate

Za 05/10 Zwart Wit (D) D2           -AKC (Al) D2                                      11:15     Bob Mondria

Za 05/10 Zwart Wit (D) E1            -SDO (W) E2                                       10:15     Berrie Jansen

Za 05/10 Zwart Wit (D) E2            -TOP (V) E2                                       12:00     Marleen Extercate

Za 05/10 Zwart Wit (D) F1            -SDO (W) F2                                       11:00     Linda Mateboer

Za 05/10 Zwart Wit (D) F2            -Groen Zwart F1                              10:00     Leonie Zengerink

 

Wo 09/10 Zwart Wit MW1           -Phenix ’72 MW1                              20:00     Martijn Koster

 

Zo 13/10 Zwart Wit (D) 3             -Steeds Hooger  3                             13:00    Arno Naafs

Zo 13/10 Zwart Wit (D) 4              -EKC Nääs 4                                       11:30    Arno Naafs